Inoxa to polskie przedsiębiorstwo obecne na rynku od 2000 r. Dostarcza najlepszej jakości elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. W jej ofercie dostępny jest także sprawdzony i wysokiej jakości osprzęt żeglarski. Produkty Inoxa skierowane są głównie do klientów biznesowych, którzy poszukują trwałych, solidnych i wysokiej jakości materiałów w rozsądnej cenie.

Certyfikaty i nagrody przyznane Inoxa

Blisko 20-letnie doświadczenie firmy sprawiło, że dziś Inoxa jest uznawana za polskiego lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych i osprzętu żeglarskiego. Najwyższą jakość oferowanych przez nią wyrobów potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Firmie Inoxa w 2003 r. przyznany został certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000, z kolei w 2007 r. wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel Hurtowy Elementami Złącznymi.

Zaangażowanie oraz rozwój Inoxa zostały docenione także w światowych rankingach. W 2016 r. Inoxa została po raz ósmy zwycięzcą prestiżowego Rankingu Gazele Biznesu oraz otrzymała Diament przyznawany przez znany i ceniony na całym świecie miesięcznik Forbes. Od lipca 2018 r. została z kolei członkiem prestiżowej europejskiej organizacji EFDA, w której poczet wchodzą najlepsi dystrybutorzy elementów złącznych.

Inoxa – lider systemów zamocowań i osprzętu żeglarskiego na polskim rynku

Rozbudowana oferta elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego dla wymagających

Polska firma Inoxa jest obecnie uznawana za lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych. Swoim klientom oferuje wyłącznie najlepsze, sprawdzone wyroby i rozwiązania, które aktualnie dostępne są w branży. Wszystkie oferowane przez Inoxa elementy pochodzą od cenionych europejskich i światowych producentów, a ich jakość jest dodatkowo potwierdzana w niezależnym laboratorium firmy.

Wszyscy klienci korzystający z usług Inoxa mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie w wyborze oraz zakupie wybranych produktów. Do ich dyspozycji pozostają bowiem doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, których zadaniem jest proponowanie najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań oraz budżetu poszczególnych klientów.

W szerokiej ofercie Inoxa, oprócz najlepszej jakości elementów złącznych, znajduje się także bardzo szeroki wybór osprzętu żeglarskiego skierowany do najbardziej wymagających użytkowników. Do dyspozycji klientów są takie elementy, jak m. in. karabińczyki, szekle, łańcuchy, zawiasy i wiele innych przydatnych w żeglarstwie akcesoriów. Wszystkie łączą w sobie trwałość, precyzję wykonania oraz doskonałe przystosowanie do specyficznych warunków, w których będą użytkowane.