Targi budowlane to dla osób “z branży” obowiązkowe daty w kalendarzach rocznych. Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie branży budowlanej działamy, możemy na takich targach poznawać nowe osoby, techniki, produkty czy zawierać kontrakty i współpracę biznesową. Istnieje również kilka imprez, które odbywają się rokrocznie i warto odnotować je w swoim kalendarzu. Jakie są to imprezy i jakie targi budowlane warto odwiedzić? Odpowiedz poniżej.

Sprawdź jakie targi budowlane warto odwiedzić w Polsce i na świecie!

 

Budma - Poznań

Pierwszymi targami, na które warto zwrócić uwagę, są te krajowe — w Poznaniu. Są to targi, które odbywają się corocznie. W ich trakcie możemy spotkać nawet ok. 1000 firm wystawiających swoje oferty. Są to firmy z Polski i zagranicy. Podczas tych targów miejsce mają prezentacje nowości. W ich trakcie możemy skorzystać też ze szkoleń i paneli dyskusyjnych czy wartościowych konferencji. Na targach Budma są obecne firmy z kategorii architektury, wykończenia wnętrz, budownictwa, a także inwestorzy i handlowcy. Kilkudziesięciotysięczna widownia targów najlepiej mówi o ich randze i remoncie.

 

Bau - Monachium

Jednymi z najbardziej prestiżowych i największych targów światowych budowlanych są te organizowane w Monachium — u naszego zachodniego sąsiada. Odległość jest na tyle atrakcyjna, że warto wziąć pod uwagę targi, które odbywają się raz na dwa lata. W trakcie ich trwania możemy spotkać nawet 2 tys. wystawców, którzy są przedstawicielami z branży budowlanej, architektami, inżynierami, kupami, czy handlowcami. W trakcie tych targów duży nacisk kładziony jest na innowacyjne rozwiązania w budownictwie nowoczesne materiały budowlane czy systemy produkcyjne. Jeśli zależy na nam najnowszej technologii i trendach, zdecydowane warto być obecnym na tych targach.

 

Interbud - Łódź

Trzecią opcją w tym zestawieniu są targi Interbud w Łodzi. Są to krajowe i najmniejsze targi w naszym zestawieniu, na których znajdziemy ok. kilkuset wystawców. Warto być jednak na nich obecnym, jeśli zależy nam na wykończeniu wnętrz oraz aranżacjach w branży budowlanej. Możliwość spotkania z ekspertami, branie udział w warsztatach czy rozmowy z dekoratorami i architektami z pewnością dostarczą nam cennej wiedzy z tej kategorii.