RozeOgrodowe.pl to rodzinna firma, prowadzona pomyślnie od prawie 60-ciu lat. Wiedza na temat kwiatów w tym biznesie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie, co świadczy o ich wysokiej jakości oraz świadczeniu usług w pełnym profesjonalizmie. Sadzonki tej firmy wyróżniają się nie tylko walorami dekoracyjnymi, ale także są niezwykle wytrzymałe i odporne. To, czym wyróżnia się szkółka Grzegorza Hyży to z pewnością stale rozwijającą się bazą konsultacyjną dla klientów.

Podstawowe informacje o szkółce

Sklep RozeOgrodowe.pl oprócz sprzedaży wysyłkowej czy na miejscu oferuje również usługi doradcze. Z ogromną chęcią i pasją doradzają klientom w jaki sposób pielęgnować czy sadzić zakupione rośliny. W ofercie szkółki znajduje się wiele różnych rodzajów róż. W zależności od preferencji klienta dostępne są róże rabatowe, pienne, pnące, okrywowe, parkowe, wielkokwiatowe czy miniaturowe. Występują one w różnych kolorach i wielkościach. Szkółka posiada podpisane umowy licencyjne z zagranicznymi firmami takimi jak W. KORDES SÖHNE i ROSEN TANTAU, którzy są popularnymi na całym świecie hodowcami róż, których odmiany charakteryzują się wyjątkową odpornością na choroby grzybowe i niespotykaną urodą. Róże kupione w szkółce róż będą na długo zachwycać swym zapachem i wyglądem, nie przysparzając żadnych kłopotów w uprawie. Sadzonki róż z gołym korzeniem najlepiej nabywać od października do kwietnia, a z kolei krzewy w doniczkach mogą być kupowane przez cały rok. Szkółka ta zajmuje się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną. Jeśli mieszkają Państwo w okolicach Wojnicza warto udać się samodzielnie do Więckowic po wyjątkowe sadzonki. Jeśli nie ma takich możliwości klienci mogą skorzystać z opcji sprzedaży wysyłkowej.

Szkółka róż – biznes od pokoleń

Cechy szczególne sklepu RozeOgrodowe.pl

To, co wyróżnia sklep RozeOgrodowe.pl  na tak obszernym rynku to z pewnością specjalizacja. Sklep ten poświęcony jest tylko i wyłącznie różom do ogrodu. Samodzielnie zajmują się produkcją wysokiej jakości krzewów. W ofercie występują jedynie odmiany sprawdzone i pewne. W szkółce tej dostępne są takie odmiany róż, które trudno dostać w innych szkółkach. Drugą cechą, która pozwala tej szkółce wyprzedzić konkurencję to usługi konsultacyjne. W szkółce klienci do dyspozycji mają bezpłatne poradniki dotyczące pielęgnacji róż, co szczególnie docenioną osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z różami. Szkółka prowadzi swój blog, na którym udziela fachowych porad odnośnie tematyki związanej z uprawą róż oraz doborem odpowiedniej odmiany pod posiadane oczekiwania. Ponadto tworzy filmy instruktażowe, dzięki którym klienci mogą wiele skorzystać i zaoszczędzić sobie kosztownych niepowodzeń, związanych z uprawą tych wyjątkowych roślin.

Cena versus jakość krzewu

Trzeba mieć świadomość, że niska cena sadzonki jest związana z jej jakością. Bardzo często niska cena wynika z nielegalnie produkowanych sadzonek bez opłaty licencyjnej. W „korzystnych” cenach najczęściej pojawiają się odmiany stare oraz te łatwo chorujące. Warto więc przemyśleć tę kwestię i zainwestować w taką odmianę, która będzie cieszyła na dobrych kilka lat.